رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 23 شهريور 1401 - 05:38
در پی رفتار نامناسب یکی از نیروها

نوای جنوب:با این فرد برخورد انضباطی صورت گرفت و اخراج شد و همچنین به سایر نیرو‌های مقصر در این اتفاق هم تذکر داده شد و برخورد انضباطی صورت گرفت.

نوای جنوب:با این فرد برخورد انضباطی صورت گرفت و اخراج شد و همچنین به سایر نیرو‌های مقصر در این اتفاق هم تذکر داده شد و برخورد انضباطی صورت گرفت.

 

خلیج فارس: مدیرکل پست استان بوشهر در واکنش به انتشار تصاویری از تخلیه مرسوله‌های پستی در فضای مجازی در شهر برازجان که موجب ناراحتی و نارضایتی مردم شده بود؛ از مردم عذرخواهی کرد.

 جهانشیر بارگاهی  اظهار داشت: فردی که در تصویر مشاهده می‌شود یک نیروی پیمانکار خدماتی است که کار تخلیه مرسولات را انجام می‌دهد؛ با او برخورد انضباطی صورت گرفت و اخراج شد و همچنین به سایر نیرو‌های مقصر در این اتفاق هم تذکر داده شد و برخورد انضباطی صورت گرفت.

وی افزود: بلافاصله بعد از این اتفاق کمیته‌ای برای بررسی خسارت‌ها به اموال مردم تشکیل شد که پس از جمع بندی‌ها نسبت به پرداخت غرامت اقدام می‌شود.

به گفته بارگاهی از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مرسوله پستی در استان ارسال و دریافت شده است.

مدیرکل پست استان در مورد تاخیر در دریافت مرسوله‌های پستی هم گفت: حذف نمایندگی برخی شرکت‌های فعال اینترنتی کشور در بوشهر و توزیع بیش از ۱۱ هزار گذرنامه اربعین در مدت کوتاه از عوامل فشار کاری و بروز برخی تاخیر‌ها در دریافت مرسوله‌های پستی مردم بوده استکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
اداره پست

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار