رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 09 تير 1401 - 20:27

نوای جنوب:رحیم‌پور ازغدی گفت: آمریکا با عنوان مدرنیته جنایاتی در حق زنان می کند که در تاریخ بشر سابقه ندارد ... بیشترین افسردگی، تجاوز به زنان و کودکان و... در اروپا انجام می‌شود.

نوای جنوب:رحیم‌پور ازغدی گفت: آمریکا با عنوان مدرنیته جنایاتی در حق زنان می کند که در تاریخ بشر سابقه ندارد ... بیشترین افسردگی، تجاوز به زنان و کودکان و... در اروپا انجام می‌شود.

این عروسک الگوی دختران جهان شد!

به گزارش خلیج فارس؛ همایش افشای حقوق بشر آمریکایی با همت موسسه صیانت از حقوق زنان و با حضور کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر برگزار شد.

در این همایش حسن رحیم‌پور ارغدی گفت: زن جزئی از دکور صحنه برای آمریکا است. مسئولان و وزیر امور خارجه آمریکا هر ساله باید به رژیم صهیونیستی بروند و گزارش دهند.

وی گفت: سینمای غرب نیز برمبنای ایدئولوژی است، عروسک باربی توسط پنتاگون ساخته شد تا دختر خوشگل و چشم سبز آمریکایی را الگوی دختران جهان کرده است، جهان به دنبال زنان حرکت می کند، اگر مادر و همسر به فساد کشیده شوند، این جامعه و جهان است که به فساد کشیده می شود.

رحیم پور بیان کرد: آمریکا با عنوان مدرنیته جنایاتی در حق زنان می کند که در تاریخ بشر سابقه ندارد.

وی ادامه داد: بیشترین افسردگی، تجاوز به زنان و کودکان و... در اروپا انجام می‌شود. در سال ۷۰ بر اساس آماری که منتشر شد صد هزار سلاح گرم در سطح دبیرستان های آمریکا جمع آوری شد و به دنبال گذاشتن گیت در ورودی مدارس بودند. ترامپ پس از گذشت سال ها اعلام کرد که باید اجازه دهیم معلمان نیز مصلح به مدرسه بروند.

گفتنی است محورهای ششمین همایش افشای حقوق بشر آمریکایی شامل حقوق بشر آمریکایی و حق حیات، حقوق بشر آمریکایی و تروریسم، حقوق بشر آمریکایی و شکنجه، حقوق بشر آمریکایی و تحریم، حقوق بشر آمریکایی و کودکان و زنان، و حقوق بشر آمریکایی و حق آزادی بیان است.

منبع: خبرآنلاینکانال خبری نوای جنوب

مرتبط:
برچسب ها:
عروسک

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار