رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 09 آذر 1400 - 15:59

نوای جنوب:وی ظرفیت اسمی تصفیه‌خانه فاضلاب دیلم را 2400 مترمکعب دانست و بیان کرد: ارتقا تصفیه‌خانه، احداث کانال پساب، اجرا 30 کیلومتر شبکه اصلی و فرعی و احداث یک ایستگاه فاضلاب دیگر از برنامه‌های در دست اجرا است

نوای جنوب:

محمدهادی رستمیان در بازدید از طرح فاضلاب دیلم با اشاره به نقش مهم اجرا این طرح‌ها در بهبود وضعیت بهداشتی و زیرساخت‌ها اظهار داشت: خدمات شرکت آب و فاضلاب در این حوزه ستودنی است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه اجرا طرح جمع‌آوری فاضلاب در همه شهرهای استان ضروری است گفت: اولویت اجرا طرح‌های فاضلاب در شهرهای ساحلی قرار گیرد.

عبدالحمید حمزه پور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با بیان اینکه ایستگاه فاضلاب دیلم ظرفیت در شبانه‌روز 2800 متر مکعب است افزود: 20 هزار نفر تحت پوشش طرح فاضلاب دیلم قرار دارد.

حمزه پور با بیان اینکه ایستگاه شماره 4 فاضلاب دیلم در منطقه ساحلی است تصریح کرد: این ایستگاه قادر است در شبانه‌روز 800 متر مکعب فاضلاب به تصفیه‌خانه منتقل کند و 4 هزار نفر تحت پوشش دارد.

وی ظرفیت اسمی تصفیه‌خانه فاضلاب دیلم را 2400 مترمکعب دانست و بیان کرد: ارتقا تصفیه‌خانه، احداث کانال پساب، اجرا 30 کیلومتر شبکه اصلی و فرعی و احداث یک ایستگاه فاضلاب دیگر از برنامه‌های در دست اجرا است



کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
حمزه پور

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار