رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 04 آذر 1400 - 13:27

نوای جنوب:احمد محمدی‌زاده ظهر امروز در دیدار کادر فنی و بازیکنان بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی با قدردانی از تلاش‌ها و موفقیت‌های آنان در مسابقات مختلف تیم فوتبال ساحلی اظهار داشت: با وجود ساحلی بودن استان، ورزش‌های دریایی و ساحلی از مزیت‌های ورزش استان هستند و توسعه این ورزش‌ها در اولویت قرار دارد.

نوای جنوب:احمد محمدی‌زاده ظهر امروز در دیدار کادر فنی و بازیکنان بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی با قدردانی از تلاش‌ها و موفقیت‌های آنان در مسابقات مختلف تیم فوتبال ساحلی اظهار داشت: با وجود ساحلی بودن استان، ورزش‌های دریایی و ساحلی از مزیت‌های ورزش استان هستند و توسعه این ورزش‌ها در اولویت قرار دارد.وی باتأکید بر حمایت تیم‌های فوتبال و ورزش‌های ساحلی خاطر نشان کرد: در این راستا اقدامات لازم با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال بوشهر انجام می‌شود.

محمدی‌زاده توسعه زیرساخت‌ها در رشته ورزشی ساحلی و دریایی را مورد تأکید قرار داد و گفت: یکی از مزیت‌های استان بوشهر تقویت زیرساخت‌های ورزش‌های آبی و ساحلی است که باید توسعه یابد.

استاندار بوشهر با اشاره به ویژگی رشته ورزش فوتبال ساحلی و ورزش‌‌های آبی اضافه کرد: هزینه‌ها و البته درآمدهای فوتبال ساحلی با بقیه رشته‌ها قابل قیاس نیست و همت و موفقیت شما در این رشته ورزشی حاکی از تفکر بسیجی شما است که با مشکلات موجود به موفقیت‌های ملی و بین‌المللی می‌رسید.

محمدی‌زاده تفکر بسیجی را یک ارزش در جامعه دانست و گفت: ورزشکاران تیم ملی فوتبال ساحلی با حداقل داشته‌ها، افتخارات بزرگ کسب کرده‌اند که حکایت از تعهد و همت آنان است و این نمونه‌ای از تفکر بسیجی محسوب می‌شود.وی با اشاره به مسائل و مشکلات مطرح شده در مورد فوتبال ساحلی استان بیان کرد: برای پیگیری مسائل و مشکلات فوتبال ساحلی از جمله واگذاری زمین از سوی شهرداری به اداره کل ورزش و جوانان، احداث کمپ تیم ملی فوتبال ساحلی و انتخاب اسپانسر از صنایع نفت و گاز، معاون عمرانی استاندار مامور می‌شود تا اقدامات بعدی انجام دهد.

استاندار بوشهر تأمین مسکن ورزشکاران خبر داد و افزود: با توجه به آغاز نهضت ساخت مسکن در استان، ورزشکاران واجد شرایط در اولویت قرار می‌گیرند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
احمد محمدی زاده

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار