رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 22 تير 1400 - 12:25

نوای جنوب:منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر گناوه برای انتخاب شهردار جدید این بندر فراخون عمومی منتشر کردند.

نوای جنوب:منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر گناوه برای انتخاب شهردار جدید این بندر فراخون عمومی منتشر کردند.در ابتدای این فراخوان آمده: منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر گناوه در اجرای شایسته سالاری و تحقق این شعار و ایجاد فرصت برابر برای همه افراد دارای صلاحیت‌های عمومی و تخصصی خدمتگزاری و باهدف عبور از نگرش‌های محدود کننده و آسیب زننده طایفه‌ای و گروهی، شهردار این بندر را از طریق فراخوان انتخاب خواهد کرد.

در این فراخوان آورده: داوطلبان می‌توانند با رعایت شرایط مندرج در فراخوان نسبت به ارسال مشخصات و سوابق  و برنامه‌های عملیاتی خود تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۲۸ تیرماه جاری به آدرس دبیرخانه شورای اسلامی این شهر واقع در خیابان مصلا ، طبقه فوقانی آتش‌نشانی اقدام کنند.

منتخبان شورای اسلامی شهر گناوه در این فراخوان اشاره کردند که بعداز بررسی درخواست ها و مستندات احراز سمت شهردار، داوطلبان واجدشرایط برای شرکت در نشست انتخاب شهردار دعوت خواهند شد.

شرایط احراز تصدی سمت شهردار در این فراخوان براساس آیین نامه اجرایی مصوب ۲۵ آذر ۱۳۹۷ هیات وزیران درنظر گرفته شده است.

تابعیت جمهوری اسلامی ایران، حداقل ۳۰ سال تمام، انجام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت دائم، در زمان صلح برای مردان، اعتقاد به مبانی قانون اساسی و جمهوری اسلامی ایران، نداشتن محکومیت کیفری موثر، اعتیادنداشتن به موادمخدر و دخانیات، حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط و سابقه اجرایی  پنج سال سابقه مدیریت میانی برای شهرداری‌های شهرهای با جمعیت ۵۰ تا ۲۰۰ هزارنفر از عمده شرایط تعیین شده  در این فراخوان است.

در این فراخوان از دواطلبان خواسته شده است تا در زمان مهلت مقرر تصویر فیش پستی خودرا به شماره ۰۹۳۷۱۶۰۰۱۹۸ واتساپ کنند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شورای شهر گناوه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار