درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 24 بهمن 1399 - 11:52
در مراسمی با عنوان افتتاح بیمارستان هسته ای

نوای جنوب:بخشی از بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر افتتاح شد. امیدواریم سایر بخش‌های این بیمارستان با سرعت بهتری تکمیل شود تا ظرفیت درمانی استان افزایش یابد.

نوای جنوب:عبدالکریم جمیری در مراسمی با عنوان افتتاح بیمارستان هسته ای بوشهر گفت:

بخشی از بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر افتتاح شد. امیدواریم سایر بخش‌های این بیمارستان با سرعت بهتری تکمیل شود تا ظرفیت درمانی استان افزایش یابد.برای پیگیری این پروژه نشست‌هایی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونین این وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه  برگزار شد.: با مذاکرات انجام شده منابع اعتباری قابل توجهی برای تکمیل و تجهیز بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر جذب شد.

* این پروژه در نوع خودش در راه‌اندازی سرعت عمل مناسبی داشته است تاکید کرد: با توجه به شرایط فعلی و کمبود تخت بیمارستانی در استان بوشهر، تأکید شد بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر هرچه سریعتر به بهره‌برداری برسد.

*بخش عمده‌ای از امکانات و خدمات درمانی استان در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر به عنوان بیمارستان اصلی مرکز استان مستقر است. اختصاص این بیمارستان  ویژه  بیماران کرونایی سبب شد مردم نتوانند از دیگر امکانات و خدمات بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر استفاده کنند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
جمیری

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار