رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 18 شهريور 1399 - 11:17

نوای جنوب:رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در کنفرانس خبری مدعی شد در صورتی که نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پیروزی شود معتادان و خودکشی در این کشور افزایش خواهد یافت.

نوای جنوب:، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه مدعی شد که واکسن ویروس کرونا در ماه اکتبر آماده ارائه خواهد بود.


وی که در کنفرانس خبری در کاخ سفید صحبت می‌کرد، افزود: «اظهارات سیاسی می‌شنویم که مردم را درباره واکسن کرونا نگران می‌کند. واکسن کرونا امن خواهد بود و مردم آمریکا به زودی درباره واکسن کووید-۱۹ شگفت زده خواهند شد.»

در حالی که بحران شیوع ویروس کرونا باعث بیکاری بیش از ۳۰ میلیون آمریکایی شده ترامپ در این کنفرانس خبری مدعی شد که طی ۱۰ ماه نخست سال ۲۰۲۱ ده میلیون شغل ایجاد خواهد کرد.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه کنفرانس خبری خود به اتهام زنی علیه «جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ پرداخت.

وی گفت: «بایدن مصمم است که بخش انرژی آمریکا را نابود کند و بایدن و دموکرات‌های رادیکال باعث ویرانی اقتصاد آمریکا خواهند شد.»

ترامپ در بخش دیگری از سخنانش گفته طرح بایدن برای مقابله با ویروس کرونا تعطیلی دوباره اقتصاد بوده که این به معنای از دست رفتن میلیون‌ها شغل و افزایش خودکشی و پناه بردن به مواد مخدر خواهد بود.

رئیس جمهور آمریکا مدعی شد: «بایدن می‌خواهد کشور ما را تسلیم ویروس کند و فرصت‌های شغلی را به چینی‌ها بدهد.»

وی اضافه کرد: «چین از ثروت ما برای ساخت زرادخانه تسلیحاتی خود استفاده می‌کند و بایدن یک پیاده نظام در دستان چین بوده و آن‌ها آرزوی رسیدن وی به قدرت را دارند.»

ترامپ در این کنفرانس خبری با «احمق» توصیف کردن بایدن گفت: «چین طی سال‌های گذشته برای ما ویروس ارسال کرده و نمی‌دانم چرا این کار را انجام می‌دهد.»


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ترامپ

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار