نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 14 فروردين 1399 - 13:36

نوای جنوب: هواشناسی بوشهر برای امروز و فردا رگبار پراکنده، وزش باد و گردوخاک پیش‌بینی کرد.

نوای جنوب:کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که امروز و فردا در برخی نقاط استان احتمال وقوع رگبار پراکنده باران، رعد وبرق و گاهی وزش باد و گردوخاک دور از انتظار نیست.

هادی سالاری ادامه داد: شنبه و یکشنبه جهت جریان‌ها بیشتر شمالی خواهد بود که پیش بینی می‌شود در این مدت در سواحل مرکزی و جنوبی استان بر سرعت وزش باد و تلاطم دریا افزوده شود.

او  آسمان استان را تا پیش از ظهر فردا، نیمه ابری همراه با غبار محلی در برخی مناطق رگبار پراکنده باران و رعدوبرق، گاهی وزش باد و گردوخاک و در برخی نقاط مه رقیق پیش‌بینی کرد.

این کارشناس هواشناسی افزود: جهت وزش باد در این مدت بیشتر شرقی تا جنوب شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت و در برخی نقاط گاهی بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود و ارتفاع موج نیز ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر گاهی بیش از ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

سالاری با اشاره به افزایش دما در استان بیان کرد: امروز کمترین دما با ۱۷ درجه سانتیگراد از جم گزارش شد در حالی که دیروز صبح دما در این شهر ۱۲ درجه سانتیگراد بود.

او همچنین گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، برازجان، دیر و عسلویه با ۳۲ درجه سانتیگراد گرمترین نقاط بوده‌اند.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر اشاره کرد: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۳:۱۸ بامداد، جزر ساعت ۱۱:۴۵، مد دوم ساعت ۱۸:۲۰ خواهد بود.

برچسب ها:
گردو خاک

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار