نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 04 اسفند 1398 - 15:17
صبح امروز

نوای جنوب:منتخب مردم دشتستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عملکرد فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان را در برگزاری انتخابات درخشان دانست .

نوای جنوب:دکتر ابراهیم رضائی :عملکرد پلیس دشتستان در انتخابات درخشان بود

منتخب مردم دشتستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی عملکرد فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان را در برگزاری انتخابات درخشان دانست .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، در روز یکشنبه چهارم اسفندماه ، دکتر ابراهیم رضایی منتخب مردم دشتستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به همراه اعضای ستاد ایشان با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی دشتستان با سرهنگ فرهاد آراوند دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست دکتر ابراهیم رضایی کارنامه فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان را در تأمین و برقراری امنیت مطلوب در تمامی مراحل برگزاری انتخابات درخشان توصیف کردند و مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات شبانه روزی پلیس دشتستان ابراز کردند.

سرهنگ فرهاد آراوند در این دیدار با تقدیر و تشکر از حضور باشکوه ، معنادار و حماسی مردم در انتخابات ، آن را موجب یأس و ناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دانستند و اظهار داشت رضایت شهروندان از عملکرد پلیس باعث افتخار و بزرگترین پشتوانه برای امنیت می باشد

برچسب ها:
ابراهیم رضایی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار